Trwa wczytywanie systemu ...

Żeglarstwo to jest to, czym się zajmujemy. Dobrze się na tym znamy.

Spełniamy żeglarskie marzenia. Zorganizujemy morską wyprawę z indywidualnie ustalaną trasą i programem rejsu w dowolnie wybrany rejon.
Żeglujemy w Chorwacji, Grecji, Tajlandii czy tam, gdzie poniosą marzenia.

 
Czarter Jachtów

Czarter Jachtów

Czarterujemy jachty żaglowe, motorowe i katamarany z portow całego świata. Tych bliższych: Chorwacja, Grecja czy Hiszpania oraz tych dalszych: Kanary, Karaiby, Tajlandia i inne. Znamy wszystkie zniżki i promocje. Wspłópracujemy ze sprawdzonymi armatorami.

więcej ...
Rejsy rodzinne – żeglowanie z dziećmi

Rejsy

Zapraszamy na rodzinne rejsy w Chorwacji, wypoczynek na jachcie z przyjaciółmi czy żeglowanie połączone ze zwiedzaniem. Wakacja na jachcie to wspanialła okazja na aktywne spędzenie czasu i przeżycie morskiej przygody.

więcej ...
Voditelj Brodice – skipper chorwacki

Szkolenia żeglarskie

Prowadzimy szkolenia żeglarskie umożliwiające samodzielnie dowodzenie jachtem. Szkolimy na wszystkich typach jachtów. Uczymy jak manewrować, nawigować, obsługiwać a także czarterować jacht aby żeglowanie było przyjemne i bezpieczne.

więcej ...
Rejs w Grecji - Morze Egejskie

Rejs w Grecji

Lato w październiku? Rejs po Morzu Egejskim i greckich wyspach to nasza propozycja dla wszystkich kochających słońce.
Fajne miejsca: Ateny, Poros, Kea, dobre jachty i profesjonalni skipperzy :)

więcej ...
Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Organizujemy firmowe imprezy integracyjne, okolicznościowe i konferencje w oparciu o potrzeby naszych Gości. Zapewniamy najwyższej klasy jachty, zawodowych kapitanów i sprawdzoną obsługę. Można nam zaufać.

więcej ...
Galeria

Galeria

Jak wygląda rejs? Co można zobaczyć? Pokazujemy, jak i gdzie żeglujemy a także obrazem opowiadamy o jachtach i odwiedzanych akwenach.

więcej ...
 
© 2013-2017 Yachtica Charter - Agata Omielczenkow | NIP 731-182-71-36 | REGON 146202236 | info@yachtica.pl | wykonianie i oprogramowanie: KD Admin