Żegluj gdzie poniosą marzenia

Rejsy katamaranem po Karaibach

Rejsy na Karaibach odbyły się na przełomie listopada i grudnia 2018.
Wkrótce przedstawimy ofertę rejsów egzotycznych w 2019 roku.

Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami o innych rejsach oraz obejrzenia zdjęć z karaibskich wypraw w naszej Galerii.

Pływanie komfortowym katamaranem po Karaibach, szmaragdowa woda, palmy i plaże na wyciągniecie ręki – to dla wielu spełnienie żeglarskich marzeń.

Zapraszamy na dwa 10 i 11 dniowe rejsy katamaranem po Karaibach.

Sprawdź także ofertę innych yachticowych rejsów.

 

Terminy rejsów:

 • 24.11 – 04.12.2018 (10 dni) – rejs zakończony
 • 04.12 – 15.12.2018 (11 dni) – rejs zakończony

 

Czym płyniemy:

Luksusowy katamaran Lagoon 42 (2017).

Dla gości przeznaczamy 4 wygodne, dwuosobowe kabiny. Każda kabina ma własną łazienkę (toaletę i prysznic) z ciepłą wodą. Na pokładzie jest pościel i ręczniki dla każdego członka załogi.

Na pokładzie goście mogą odpoczywać na siatce czy łapać opaleniznę na pokładzie. Nasz katamaran ma prawie 8 metrów szerokości, co sprawia, że w mesie i kokpicie swobodnie wieczorem rozgości się cala załoga.

Kambuz to świetnie wyposażona kuchnia: sprzęty kuchenne, zastawa stołowa i kuchenka gazowa z piekarnikiem. Pozwoli to na przygotowanie najróżniejszych dań, a na jachtowym grillu będę przyrządzane złowione w czasie żeglowania ryby. Na jachcie jest lodówka.

Aby w pełni korzystać z uroków karaibskich wód, dla każdego z uczestników rejsu jest przygotowany sprzęt do snorkelingu (maska, fajka, płetwy). Dodatkową korzyścią jest zaoszczędzone miejsce w bagażu, gdyż nie trzeba zabierać ABC-adła ze sobą.

Jacht posiada wszystkie urządzenia gwarantujące bezpieczną żeglugę: gps-chart ploter, radio VHF, mapy morskie, instrumenty nawigacyjne, środki ratunkowe.

Dla komfortu pobytu na pokładzie, katamaran wyposażono w panele słoneczne i inwerter 12V/230V, co przy specyfice pływania po Morzu Karaibskim jest bardzo ważne.

Zaletą jest również możliwość posiadania silnika zaburtowego do pontonu. W ten sposób stojąc na boi czy czy kotwicy, łatwo przemieszczamy się między pokładem katamaranu a lądem.

Katamaran Lagoon 42 prezentujemy w dziale „Jachty”

Cena:

Cena – za osobę za rejs: termin:

 • 24.11 – 04.12.2018 (10 dni) – 980 euro
 • 04.12 – 15.12.2018 (11 dni) – 1080 euro 

Opłaty na miejscu:

Kasa jachtowa – około 290 euro osoba, w tym:

 • transitlog – 30 euro osoba
 • ubezpieczenie kaucji – 40 euro osoba
 • opłaty portowe
 • opłaty celne i wizowe
 • woda, gaz
 • zakupy żywnościowe na jacht

Kasa jachtowa została skalkulowana w oparciu o doświadczenie i wiedzę skipperów, nabytą w czasie poprzednich rejsów. Nie zawiera posiłków w restauracjach, napojów alkoholowych, wycieczek i biletów wstępu.
Kapitan jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu, wyżywienie skippera pokrywane jest z kasy jachtowej.

Płatne dodatkowe:

 • transport Polska – Martynika – Polska
 • taxi na trasie lotnisko – marina, marina – lotnisko

Trasa rejsu:

Przykładowa trasa rejsu: Martynika – St. Lucia – St. Vincent – Bequia – Mayreau – Mustique – Tobago Cays – Union Island – St. Vincent – St. Lucia – Martynika.

Trasa rejsu może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan.

Dojazd:

Przykładowe połączenie lotnicze Warszawa – Martynika – Warszawa.
Loty realizowane są przez tą samą linię lotniczą. Air France zapewnia bezpłatny transport pomiędzy lotniskami.

Zapraszamy do kontaktu info@yachtica.pl.