Żegluj gdzie poniosą marzenia

Czartery jachtów

Czarter jachtu to możliwość wynajęcia całego jachtu na wybranym akwenie.

Wartych odwiedzenia, fantastycznych akwenów jest bardzo wiele. Grecja,

Turcja, basen Morza Śródziemnego czy dalsze wody: Tajlandia, Wyspy Kanaryjskie, Karaiby czy Seszele. Jesteśmy tam także i my.

 

Dlaczego Yachtica Charter?

 

  1. 1. Prowadzimy legalną działalność.
  2. 2. Czarterujemy jachty na dowolnym akwenie.
  3. 3. Czarterujemy wszystkie typy jachtów: żaglowe, motorowe i katamarany.
  4. 4. Przez cały sezon w Chorwacji są obecni nasi przedstawiciele.
  5. 5. Wszystkie proponowane jachty pochodzą od współpracujących bezpośrednio z nami armatorów.
  6. 6. Mamy do dyspozycji flotę liczoną w tysiące jednostek.
  7. 7. Otrzymujemy wiadomości i propozycje z pierwszej ręki.
  8. 8. Czarterując z naszą pomocą, klienci otrzymują jacht w pełnił zgodny z oczekiwaniami.
  9. 9. Jesteśmy czynnymi kapitanami. Wiemy, co jest ważne.

 

Jacht można prowadzić samodzielnie – pod warunkiem posiadania odpowiednich uprawnień, lub do prowadzenia danej jednostki można zaangażować proponowanego przez nas zawodowego skippera.

Czarterujemy jachty ze wszystkich portów na świecie. Daje to szeroki wybór jednostek oraz wód gdzie można wynająć jacht na każdy gust i kieszeń.

 

Zapytaj i sprawdź nas!

 

 

Czartery jachtów w Chorwacji

 

Morze Adriatyckie to wyjątkowo przyjazny akwen do żeglowania i nie tylko.

Organizując i prowadząc jako skipperzy rejsy turystyczne, w Chorwacji jesteśmy najczęściej.

Chorwacja nas zauroczyła. Dobrze ją znamy i dlatego czarter jachtu z Yachtica Charter to dobry wybór. Oto, dlaczego właśnie na tych wodach warto żeglować.

 

Żeglarstwo

Adriatyk to ciekawy akwen, zarówno ze względu na linię brzegową jak i pogodę.

Setki wysp od skalistych Kornatów po obrośnięte kaktusami Wyspy Piekielne nie pozwolą na nudę. Jest kilka piaszczystych plaż. Gdzie? – to tajemnica. Zabierzemy Was tam na naszych jachtach :).

Dynamicznie zmieniająca się aura oraz wiatry wiejące z różnych kierunków, dadzą radość z żeglowania każdemu sternikowi i załodze. Inne atrakcje to pływanie, nurkowanie, kąpiele wodne i słoneczne.

 

Pogoda

Słońce, przyjemne i prawdziwie wakacyjne temperatury wody i powietrza sprawią, że wypoczynek będzie cieszył całą grupę.

 

Porty, jachty i infrastruktura

Na żeglarzy czekają świetnie przygotowane mariny i urokliwe porty oraz niezliczona ilość zatoczek i boi w malowniczej okolicy. Jachty czarterowe są w bardzo dobrym stanie technicznym. Serwisowane są w punktach, do których w razie potrzeby można się zwrócić. W portach można zrobić dowolne zakupy, właściwie wszędzie jest Wi-Fi.

 

Przyroda

Jest tam prawie wszystko. Lodowiec nad Rijeką, gdzie w czerwcu jeżdżąc na nartach z góry widać błękitne morze. Parki Narodowe na spokojne spacery i rwące rzeki z raftingiem. Można się wspinać, pływać i dobrze się bawić.

 

Kulinaria

Świeże ryby, owoce morza często podawane na talerz zaraz po wyłowieniu. Soczyste mandarynki są na wyciągnięcie ręki – rosną na ulicach. Zachwycające smakiem sery i aromatyczna oliwa.

Chorwacja to regionalne potrawy i unikalne sposoby ich przygotowania. Takie smaki pozostają w pamięci na długo i z ochotą chce się do nich wracać.

 

Komunikacja

Cumując w portach na wyspach, kilka razy dziennie widać jak przypływają promy. Po kraju można się sprawnie poruszać dzięki dobrej komunikacji autobusowej. Oczywistą zalet są autostrady.

 

Dojazd

Do Chorwacji można dojechać samochodem. Odległość da się pokonać w przeciągu kilkunastu godzin. Do większych miast oraz turystycznych miejscowości, kursują autokary a linie lotnicze kuszą promocyjnymi cenami biletów.

 

Bogactwo kulturalne

Chorwacja to kraj z bogatą historią. Bizancjum, Wenecjanie, Francuzi, Austro-Węgry – mieszanka kultur, która pozostawiła po sobie wiele zabytków i legend.

To wszystko możecie zobaczyć, poznać i zakochać się w Chorwacji. Najlepiej zrobić to od strony wody z pokładu jachtu.