Żegluj gdzie poniosą marzenia

Rejsy turystyczne

Zwiedzanie i żeglowanie.

Rejsy turystyczne są znakomitym pomysłem na urlopowy relaks. Ciepłe lazurowe morze i piękna przyroda pozwolą na odprężający choć niepozbawiony emocji wypoczynek.

Rejsy turystyczne to żeglowanie a więc odkrywanie danego miejsca od strony wody ale także zwiedzanie, poznawanie obyczajów, smaków i kultury danego regionu.

Żeglujemy po bardzo znanych i zupełnie kameralnych zakątkach Chorwacji.

Nasi kapitanowie mają swoje „tajne” miejsca, gdzie u gospodarza można spróbować osobiście doglądanej rakiji czy figówki albo zobaczyć jak się czyści świeżo upolowaną ośmiornicę.

 

Dla kogo?

 

Chcecie wybrać się gdzieś we dwoje lub grupą znajomych ale jest was zbyt mało żeby wyczarterować cały jacht? Rozwiązaniem jest uczestnictwo w rejsie. Uczestnikiem rejsu może być amator lub doświadczony żeglarz. Każdy może otrzymać wpis do książeczki żeglarskiej lub opinię z rejsu potwierdzającą staż morski.

Odpowiednia dla każdego…? – absolutnie tak!
Rejs jachtem to świetna propozycja dla singla, duetu, paczki znajomych i dla całej rodziny. Na rejs może pojechać każdy.

Jeżeli lubisz żagle a nikt z Twojego otoczenia nie ma żeglarskich zamiłowań albo wszyscy boją się wody możesz zapisać się na rejs indywidualnie.

Dajemy możliwość skompletowania grupy. Osoby, które się do nas zgłoszą tworzą załogę. Jest to też sposób zawarcia zupełnie nowych często nie tylko wakacyjnych znajomości.

Wraz z innymi osobami na pokładzie będziecie cieszyć się pływaniem i wspólnie spędzonym czasem.

Sprawdź ofertę innych yachticowych rejsów.

Terminy, ceny i trasy zaplanowanych rejsów są tutaj.

W przypadku zapotrzebowania na inny termin, trasę rejsu, akwen lub jacht prosimy o kontakt.
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb załogi.