Żegluj gdzie poniosą marzenia

O nas

Formalnie Yachtica Charter jako Organizator Turystyki posiada wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem 2178.

Posiada również umowę gwarancji ubezpieczeniowej na rzecz klientów z TU Europa S. A. o numerze GT 110/2019.

Yachtica Charter jest firmą niezwykłą. Powstała z zamiłowania do wolności jaką daje morze. Yachtica Charter to ludzie z olbrzymim zapałem do żeglowania.

Wieloletnią pasję połączyliśmy z pracą zawodową. Taka kombinacja to pewność pełnego zaangażowania w to co robimy. Dzięki temu dajemy gwarancję na udaną, żeglarską przygodę.

Dla nas pływanie jachtem to radość bycia blisko przyrody, swoboda, poczucie nieskrępowania. Wiatr i woda to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, czy sportu.

Żeglowanie jest okazją do zawierania nowych znajomości a często przyjaźni na długie lata. Poza tym daje możliwość sprawdzenia się w innych warunkach niż na co dzień kiedy stopy czują stabilne podłoże.

Poznawać morze każdy może. Nasze morskie propozycje kierujemy do początkujących jak i do wodniaków z doświadczeniem.

Zajmujemy się czarterowaniem wszystkich rodzajów jachtów żaglowych, motorowych i katamaranów z portów całego świata. Jesteśmy organizatorem szkoleń i rejsów stażowych pozwalających zdobyć, poszerzyć czy utrwalić wiedzę o żeglowaniu.

Zapraszamy również na turystyczne i rodzinne rejsy morskie gdzie wiele osób zapoznaje się z urokami pływania..

W biurze bywamy…. rzadko. Łączymy hobby i pracę w autentyczny sposób dlatego przede wszystkim mogą nas Państwo znaleźć na wodzie.

Jesteśmy na morzu, na jachtach jako czynni skipperzy. Z żeglarstwem mamy do czynienia przez 24 godziny na dobę. Ludzi z którymi współpracujemy znamy osobiście. Jachty które Państwo u nas czarterują niejednokrotnie pływały pod naszą komendą.

Wiemy co proponujemy. W dobie roamingu i Internetu jesteśmy na bieżąco. Jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie.

 

Z żeglarskim pozdrowieniem

Kapitan Jachtowy
Agata Omielczenkow